Milí rodiče….

Milí rodiče,

chtěla bych vám oznámit, že dobrovolně a včas k 30.6.2021, předávám svoji funkci vedoucí MŠ do dobrých rukou paní učitelky Danušky Řehákové. Své sny, jak má vypadat a fungovat školka jsem si za pomoci svých kolegyň splnila a za to jim chci moc poděkovat. Jsem šťastná, že předávám školku, kam se těšíme my i děti a snad i vy, rodiče, se kterými mě vždy bavilo spolupracovat a školku dále posouvat. Začíná čas loučení, ale jen se školním rokem, protože já se se školkou neloučím a těším se na další pedagogickou práci se svými Srdíčky.
17.6. se loučíme Zahradní slavností, kde vás jistě děti potěší ukázkami, jak tančíme a sportujeme.
23.6. mělo být rozloučení s předškoláky na Měú, ale protože bychom vás tam nemohli pozvat, tak se rozloučení bude konat v okrasné zahradě MŠ, za účasti zástupců Měú. Děti budou šerpovány a odměněny dárkem a pamětním listem. Celá akce začíná od 9 hod.- 1.patro a Rybičky a cca od 9,30 -2.patro a Kvítka. Moc bychom si přáli, ať s námi přijdete zamáčknout slzu.
Od 1.září dojde i ke změně v Kvítkách. Z mateřské dovolené se vrací paní učitelka Bára Doležalová. Nastoupí místo paní učitelky Jany Zábranské, která povede v ZŠ R.A.F. přípravnou třídu. Tímto jí velmi děkuji za čas, který s námi byla a skvělou práci, kterou odvedla v naší MŠ.
30.6. končí školní rok a rozloučíme se před prázdninami.

Přeji vám pohodové léto…. Vaše Jana Rýdlová